Środki wspomagające odchudzanie – samoakceptacja i wiara

Środki wspomagające odchudzanie – samoakceptacja i wiara

Większość ludzi chciałaby być doskonałym, zanim dopuszczą samoakceptacji. Na przykład chcemy zmienić naszą wagę przed zaakceptowaniem naszych ciał. Jednak prawdą jest, że akceptacja siebie i akceptacja ciała mają fundamentalne znaczenie dla trwałej utraty wagi sukcesu i głębokie poczucie spełnienia.

Jednakże akceptacji siebie i miłości do ciała mogą być trudne do zrozumienia. Stopień trudności wydaje się, bez względu na to, czy są one cienkie, bardzo duże, lub gdzieś w środku. To wymaga czasu i wytrwałości, aby utworzyć nową relację między sobą a organizmem. Jest to niewątpliwie efektywne spalanie tłuszczu.

Samoakceptacja jako środek wspomagający odchudzanie

środki wspomagające odchudzanie - samoakceptacja i wiaraBudowanie samoakceptacji i akceptacji ciała można porównać do techniki wymagane do tworzenia stożkowe świeca do domu. Do stożkowej świec, tylko zaczyna się Knot i trochę ciepły wosk. Najpierw zanurz knot w wannie wosku, ją wyciągnąć i poczekać do wyschnięcia. Początkowo knot jest po prostu ciąg nasycone woskiem, ale po paru zanurzeń, świeca nabiera odpowiedniego kształtu stożka. Budynek świeca stożek wymaga dużo cierpliwości i trzeba moczyć i osuszyć stożek wiele razy przed tym zanim świeczka uzyska pożądaną szerokość.

W ten sposób działa proces samoakceptacji. Jeśli nie lubisz obecnie swojego ciała, części ciała, zacząć reprezentuje swoje pragnienie, aby mieć inną relację z samym sobą. Możesz zanurzyć swoje pragnienie w garnku nowych działań i wyborów. Po pierwsze możesz nie zauważyć wiele zmian. Jednak pamiętaj, że odchudzanie to długotrwały proces. Natomiast samoakceptacja i pogodzenie się z samym sobą to najlepsze środki wspomagające odchudzanie. Nie mniej jednak należy też sprawdzić jak się zmotywować do diety.

Budynek akceptacji siebie i przyjmowanie ciała jest procesem, który wymaga wysiłku i trwałości. Oto kilka nowych pomysłów, budować nowe relacje z ciałem dziś!

Pogodzić się z sobą – wiara w samego siebie

Oto wiadomość: nie musisz wierzyć we wszystko, co myślisz! Nie musisz śledzić swoje myśli samokrytycyzmu. Również nie musisz wyeliminować samokrytycyzmu lub negatywnych myśli. Z czasem uważa się, że pewne myśli, już nie ma. Zamiast mające być krytyczne usunięcie wewnętrznego, co Twoim celem będzie dodanie nowej myśli samonośnej świadomy do swojego repertuaru. Patrzeć w Twoje serce i zbierać nowe pomysły o sobie. Wiesz, że Twoje serce jest dobre i współczujący. Otwórz go i pozwól sobie na trochę Twojej miłości. Wiara w samego siebie jest jak środki wspomagające odchudzanie.

Spojrzeć w lustro

Zrobić odważnych poruszać hojność serca dla organizmu – zanim stracisz swoje kilogramy lub przed masz doskonałe życie. Oczywiście będziesz czuć się swoje własne zastrzeżenia, których nie powinien kochać swoje ciało. Niech te myśli przechodzą i następnie poddaj się odchudzaniu. Poruszać się opór i zrobić mały krok do zaoferowania życzliwości dla organizmu. Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia w odchudzaniu sięgnij po African Mango, którym także napisaliśmy na blogu. Poświęć chwilę, aby spojrzeć w lustro. Potwierdzają, to badania jak dobre są i podziwiam i doceniam swój wygląd i wiarę we własne możliwości. Patrzeć na wszystko masz – materiały lub niematerialne – jak i wdzięczni za Twoje życie fizyczne. Twoje życie nie może być dobre, ale z pewnością nie jest jeszcze źle. Czuć, że ładne tylko może czuć się, aby rozjaśnić na siebie, nawet jeśli nie są idealne lub idealnie cienki. Pozwól sobie być sobą jeszcze zanim schudniesz.

Więcej znajdziesz na: https://portal.abczdrowie.pl/srodki-wspomagajace-odchudzanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *