African Mango – wyciąg z pestki mango

African Mango – wyciąg z pestki mango

afrykańskie mangoAfrykańskie mango jest owocem drzewa, znane także pod nazwą Irvinga Gabonensis. Owoc szczególnie jest rozpowszechniony i dostępny w sercu Afryki Zachodniej i została udowodniona przez badania naukowe, że pestka mango ma aktywny składnik, który daje niezwykłe efekty, ponieważ szybko zmniejsza ilość tłuszczu i obniża poziom cholesterolu. Jeśli interesujesz się tematyką związaną z prawidłowym odżywianiem i szukasz sprawdzonych suplementów zajrzyj na https://www.facebook.com/FitSylwetkaPL/, znajdziesz tam wiele ciekawych informacji.

African Mango a odchudzanie

Tysiące ludzi na całym świecie już próbowało wyciągu z nasion owocu. Uzyskanie niesamowitego rezultatu w postaci utraty wagi, w sposób zdrowy i naturalny to pestka z tym preparatem.

Eksperci i naukowcy o pestce z afrykańskiego mango

Ekstrakt z pestki afrykańskiego mango, znany również jako Wild Mango, był przedmiotem zainteresowania wielu badaczy. Grupa badaczy zdecydowała się odkryć jego właściwości. Pestka mango posiada niezwykłe zalety pod względem dobrego samopoczucia i sprawności fizycznej u niektórych plemion afrykańskich, które wciąż istnieją.

African Mango – efekty

pestka mango

Gabonensis drzewo, którego owoce nazywa się afrykańskie mango, jest dzikim gatunkiem, które powiększa się spontanicznie w strefach wilgotnych i suchym klimacie tropikalnym. Bujna połać znajdują się w Angoli, Wybrzeże Kości Słoniowej, Demokratyczna Republika Konga i południowo-zachodniej Ugandzie.

Przez wieki plemion afrykańskich zostały dodane do ich diety owoce tych drzew. Są one w sferycznym kształcie, z zewnętrznej skórki zielony kolor i soczysty miąższ jasno pomarańczowy. Afrykańskie mango jest zazwyczaj spożywane jako świeże owoce, ale może także stać się galaretki, dżem, sok i nawet jest ceniona w winie.

Prawdziwa siła tego „cudownego” owocu jest jednak ujęty w jego sercu: ekstraktu otrzymanego z jej pestki ma wyjątkowe właściwości, których spożycie kontrolowane jest w stanie sprawić, że można stracić kg i centymetry w talii w sposób szybki i przede wszystkim bezpieczny!

Skutki Afryki Mango teraz są cenione na całym świecie, po emisji w USA program medyczny „Dr Oz Show” jest zilustrowane w zakład niesamowite efekty. W rzeczywistości o mile widziane znaczący korzystny wpływ na populacje Afryki, zorganizowano kilka badań naukowych odnośnie właściwości owoców i uzyskane wyniki były ekscytujące.

Badania naukowe

Naukowcy podzielili pacjentów, z nadwagą i wysokim poziomem cholesterolu, w dwóch grupach. Niektórym zostały podawane tabletki zawierające ekstrakt z afrykańskiego mango, a do innych pacjentów pigułki Placebo. Dobre wyniki badania były piorunujące, ponieważ nie tylko odnotowano u pacjentów, którzy otrzymywali afrykańskie mango, obniżenie poziomu cholesterolu we krwi, ale również nieoczekiwane odchudzanie, ze średnią 5,6 kg w zaledwie 8 tygodni leczenia. Zamiast tego grupa pacjentów, którzy brali tabletki placebo, stosując tą samą dietą, nie uzyskała znacznej zmiany, ani pod względem zmiany masy ciała ani poziomu cholesterolu.

African Mango – jedyny taki suplement

african mango na odchudzaniePanorama produktów odchudzających jest teraz ogromna i codziennie  zarówno z gazet jak i telewizji bombarduje się nas informacją na temat kolejnego cudownego produktu zapewniającego odchudzanie, na podstawie właściwości składników.

Jak wiadomo popularne ostatnio African Mango, proponuje się jako bezpieczny i naturalny suplement, który zapewnia prawdziwe efekty odchudzania!

  • To wiąże się z utratą wagi szybko i znacznie, w rzeczywistości badania kliniczne mają zweryfikować, że jest możliwe, aby stracić 3 kg w tydzień leczenia;
  • To pomaga spalić tłuszcz, nie masy mięśniowej;
  • Ponownie uaktywnia i przyspiesza przemianę materii;
  • Zmniejsza stężenia cholesterolu, w szczególności LDL, z mniejszym ryzykiem chorób układu krążenia;
  • Reguluje poziom cukru we krwi;
  • To zmniejsza poczucie głodu i zwiększa uczucie sytości, dzięki regulacji leptyny;
  • Ma działanie przeciwutleniające i właściwości odtruwające;
  • Jest bogaty w witaminy B.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *