Duchowe podejście do treningów

Celem tego zasobu jest zapewnienie wewnętrznej odporności na fali reformacji Świętego prawosławia, który zaczął rosnąć z pierwszych lat XX wieku, w możliwie najszerszym zakresie w naszych czasach żałoby. Zasób jest obliczana- i mamy podcherkievaem to dla prawosławnych. Niestety musimy przyznać, że poziom wiedzy o podstawowych przepisów wiary Kościoła nowoczesne w Czadzie pozostawia wiele do życzenia. Musi również uznała, że ten stan rzeczy nie częściej niż jest to wina Czad, sam. Na tle niestrukturalnych i fale, które Kościół Statek szturmowy ustawiamy celem dalszego zapalanie główne sygnały ortodoksji w tej burzy. Są to:
Świętej tradycji, guardianed w jego oryginalnym i niezakłóconej formie, jest tylko Świętego Kościoła prawosławnego; Świętego głowę; Święty jest jego jedynym możliwym infallibleness.
Pisma, co tylko w interpretacje świętych, ojca nabywa wspaniałość, czystości i zbawienia jego dźwięk.
Bryła kościoła. Masywne, do nagich. Stałe, idealne. Stałe, bo zbliża się od samego Pana i nadane im w drżące ręce Apostołów i ekumeniczny nauczycieli na siedem katedry Świętego.
Bogoutverzhdennaja osoba, która jest żywego Kościoła ciała w całej jego złożoności hierarchiczne i w tym samym czasie, to jest proste, by powiedzieć światu harmonii niebieskich luminarzy tego działania wokół Słońca prawdy.
Męczeństwa. Krwi, która została przelana dla czystości i niezmienność ortodoksyjnej wiary dla jego lojalność; Krwi, która nie będzie zraszanie dla nas.
Większość, Drodzy bracia i siostry, że w każdej służbie Bogu i w naszym domu modlitwy, modlimy się do Pana, aby urodzią nam się „niema i cichy, w Pravoverii i wszystkie pobożności.” Ale jeśli ma takiej strzeżony pobożności i pravoverie, które przestaje spełniać w ogrodzeniu Kościoła, pragnienie spokojny i cichy człowiek tak głęboko charakterystyczne dla nas musi pozostać zdecydowanie bronić naszej świętej wiary, nie dopuszczając się fałszywym pokojem z ludzi na wojnę na Boga i jego prawdy!
Powiedzieliśmy że zasób urodził się pomysł prawosławny Czad sam: aby pogłębić swoją wiedzę doktrynalnych, aby wzmocnić swoją wiarę. To prawda, ale portal nie jest zamknięta dla każdego.