Wolność sportowca

Bieganie jest uniwersalny. To jest nasz instynkt do uruchomienia niektórzy nawet twierdzą, że urodziliśmy się uruchomić. Choć może to być droga do zbawienia dla niektórych i plagi istnienia innych, życie zmiany i każdy może to zrobićistnieje sposób dobrze, czy źle. To proste działanie z pierwotnych korzeni ma najwyższy udział każdego sportu na świecie, i rośnie w szybkim tempie. Od lokalnych 5ks do maratonów pokonywanie przeszkód i ultramarathons po górach, uruchamianie zdarzenia rośnie na całym świecie.
Więc co motywuje nas, aby obudzić się o 5 rano, zasznurować buty, a Funt w chodnik? Dlaczego mamy znikają w góry, o 50 mil na raz? Czy możemy rozwijać się na ból fizyczny, czy mamy powołując się na terapii, które zapewnia? Do tych, którzy żyją biegać i biegać żyć oznacza to, wszystkie te rzeczy i więcej. Wszyscy Zaczynamy kolejny z różnych powodów, ale możemy zachować uruchomiony z tego samego powodu. To daje nam poczucie, że nic innego nie można zwłaszcza, gdy możemy dodać muzykę do doświadczenia.
Jaybird muzyka i pracy w naszej krwi. Wspieramy sportowców z różnych środowisk w gonić swoje marzenia uruchomione na świecie, i zapewniamy im najlepsze słuchawki douszne, co możemy, tak, że można go mocniej i dalsze, motywowane moc ich ulubieniec piosenki. Niektóre Uruchom dla dumy, niektóre dla konkurencji, niektóre dla sprawności fizycznej i innych, aby przezwyciężyć ich przeszłości.
Unikalne tło naszych sportowców mają motywację i zainspirowało nas na tak wielu poziomach, i wiemy, że słysząc ich historie zainspirują Cię również. Stworzyliśmy film z serii o nazwie to dlaczego uruchomić, wyposażony w dziewięć różnych Jaybird sportowców, aby podzielić się swoją historią zmienia życie, nadzieję, że wielu z was połączy się z ich strapienie, pasja i motywacje. Zostało to trud miłości dla nas wszystkich, i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z wami.
Chcemy również usłyszeć swoje historie. Podziel się swoją motywację do pracy w opowiadaniu i hashtag #whyirunjaybird na Instagram dla szansę wygrać co tydzień nagrody, w tym słuchawki douszne i szansę, aby znaleźć się na naszych serwisach społecznościowych. Inspirujemy się wyczynami każdego rodzaju biegacz, więc nie wahaj się podzielić się swoją pasją z nami. Do rodzica, który budzi się wcześnie przed wysyłając swoich dzieci do szkoły, dla początkujących, chcących zakończyć swoje pierwsze 5k i maratończyk chce ustawić nowy PR, swoją pasję inspiruje więcej osób niż kiedykolwiek będziesz wiedzieć. Dziel się z nami i #runwild.